Grafitowa bransoletka z fasetowanego hematytu
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 19,5 cm |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 25g |
| Pasuje na nadgarstek | od 14,5 do 19,5 cm |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wszystkie kolory | Grafitowy |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Hematyt |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Podczas jednej z podróży do centrum Nowego Jorku, projektant tej bransoletki z hematytu zainspirował się lśniącymi, stalowymi wieżowcami odbijającymi światło miejskich neonów. Każdy koralik, odbijający światło z każdego kąta, przypomina o energii i dynamice wielkiego miasta.
Nosząc tę bransoletkę, mężczyzna nie tylko dodaje stylu i charakteru swojej garderobie, ale również nosi ze sobą kawałek miejskiej odwagi i niezależności. To idealny dodatek dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność i elegancję w każdym detalu.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki z koralików, powinna być dobrana tak, by była taka sama jak obwód nadgarstka lub nie więcej niż 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.