Kamienna bransoletka ze srebrzystą koroną
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 20 cm |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 20g |
| Pasuje na nadgarstek | od 15 do 20 cm |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wszystkie kolory | Srebrny, Czarny |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Skała wulkaniczna, Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Każdy mężczyzna ma swoje królestwo, choćby była to mała przestrzeń osobistej wolności. Ta bransoletka z koralików z elegancką srebrzystą koroną przypomina, że każdy z nas może czuć się jak król w swojej codzienności.
Zawieszona między czarnymi koralikami lawowymi, korona nie tylko zdobi nadgarstek, ale również inspiruje do noszenia jej z godnością i siłą. Idealna dla mężczyzn, którzy cenią sobie styl i majestat w każdym detalu.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki z koralików, powinna być dobrana tak, by była taka sama jak obwód nadgarstka lub nie więcej niż 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.