Kamienna bransoletka ze złocistą koroną
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 20 cm |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 20g |
| Pasuje na nadgarstek | od 15 do 20 cm |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wszystkie kolory | Czarny, Złoty |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Kamień onyks |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Każdy czarny koralik tej bransoletki to jak kamień fundamentu dla królewskiej korony, która mieni się złocistym kolorem wraz z cyrkoniami i przyciąga spojrzenia, dodając każdemu outfitowi odrobinę majestatu. Nie bez powodu korona umieszczona jest w centralnym punkcie – to symbol, który ma przypominać o siłach, które każdy mężczyzna nosi w sobie.
Bransoletka z koroną to nie tylko akcesorium mody męskiej, ale przede wszystkim deklaracja pewności siebie i poczucia własnej wartości. To idealny wybór dla tych, którzy chcą codziennie czuć się wyjątkowo i nosić swoją koronę z godnością, nawet w najbardziej zwyczajne dni.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki z koralików, powinna być dobrana tak, by była taka sama jak obwód nadgarstka lub nie więcej niż 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.