Okrągły kolczyk na słuchawkę z krzyżem
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Materiał | Stal szlachetna |
| Kolor | Srebrny |
| Wykończenie powierzchni | Grawerowany, Polerowany |
| Typ | Kółeczko z zawieszką |
| Nie zawiera niklu | Tak |
| Szerokość | 14 mm |
| Wysokość | 14 mm |
| Głębokość (długość sztyftu) | 7 mm |
| Grubość przedniej części | 4 mm |
| Długość | 95 mm |
| Wymiary zawieszki | Nie dotyczy |
| Grubość szpilki | 0,8 mm |
| Waga | 1g |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Oto srebrny kolczyk ze stali szlachetnej, który łączy w sobie klasyczny krzyż i nowoczesny łańcuszek do słuchawki. Ten niecodzienny męski dodatek zapewnia, że Twoje słuchawki zawsze będą na swoim miejscu, a Ty będziesz wyglądać stylowo.
Masz dość gubienia swoich słuchawek? Ten kolczyk to idealne rozwiązanie – wygląda świetnie i jest praktyczny. Moda męska nigdy nie była tak funkcjonalna i jednocześnie elegancka. Wypróbuj ten unikalny kolczyk i zobacz, jak mały detal może zrobić wielką różnicę w Twoim codziennym stylu.
Sprawdź jak kolczyk będzie pasował na Twoje ucho.
Średnica koła 13 mm
Całkowita długość 85 mm

Jeżeli masz jakieś obawy lub to Twój pierwszy kolczyk, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ