Dwuwarstwowa skórzana bransoletka w czarno-niebieskim tonie
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 21 cm |
| Szerokość | 14 mm |
| Waga | 15g |
| Pasuje na nadgarstek | od 16 do 20 cm |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Wszystkie kolory | Niebieski, Czarny |
| Materiał dominujący | Skóra |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna, Skóra |
| Typ zapięcia | Zapięcie magnetyczne |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta bransoletka skórzana to nie tylko akcesorium, to swoista kronika męskiej przygody. Owinięta dwa razy wokół nadgarstka, niesie echa wolności motocyklowych eskapad, gdzie każde przetarcie to historia przejechanych kilometrów.
Zestawiona z zegarkiem lub noszona solo, ta bransoletka dodaje charakteru każdej stylizacji. To symbol stylowego mężczyzny, który ceni sobie zarówno jakość, jak i niebanalny design.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.