Czarno-zielona bransoletka z kotwicznym zapięciem
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 21 cm |
| Szerokość | 10 mm |
| Waga | 10g |
| Pasuje na nadgarstek | od 16 do 20 cm |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Wszystkie kolory | Czarny, Zielony |
| Materiał dominujący | Paracord |
| Wszystkie materiały | Paracord, Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Zapięcie kotwiczne |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Bransoletka z paracordu przenosi ducha przygody na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowana z myślą o miłośnikach aktywności na świeżym powietrzu, połączenie oliwkowego i czarnego paracordu nadaje jej zarówno funkcjonalność, jak i estetyczny urok.
Każda bransoletka kryje w sobie historię – ta może opowiadać o Twoich weekendowych wędrówkach, obozach czy o poszukiwaniach nowych szlaków. Niech srebrna kotwica nie tylko symbolizuje Twoje przywiązanie do przygód, ale również przypomina, że każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.