Czarna bransoletka mankietowa ze stali szlachetnej
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 4 mm |
| Waga | 30g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 22 cm |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wszystkie kolory | Czarny |
| Materiał dominujący | Stal szlachetna |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Podczas eleganckiej kolacji w nowojorskim loftie, pewien projektant mody pokazał coś, co idealnie pasowało do jego czarnej koszuli, była to czarna stalowa bransoletka. Była dyskretna, ale jednocześnie potrafiła przyciągnąć spojrzenia wszystkich wokół.
To idealny męski dodatek dla każdego, kto ceni sobie subtelność połączoną z elegancją. Prosta, matowa powierzchnia tej bransoletki sprawia, że jest doskonałym uzupełnieniem zarówno formalnych, jak i casualowych stylizacji, dodając szczyptę nowoczesności bez przesady.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.