Bransoletka mankietowa z runami wikingów ze stali
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 4 mm |
| Waga | 30g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wszystkie kolory | Srebrny, Czarny |
| Materiał dominujący | Stal szlachetna |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta stalowa bransoletka przemawia językiem run, każdy symbol niesie za sobą tajemnicę i moc. Według legend, nasi przodkowie wierzyli, że runy mają magiczną moc chroniącą ich nosiciela.
Nosząc tę bransoletkę, nie tylko dodasz męskiego stylu swojemu wyglądowi, ale również możesz poczuć się częścią długiej historii wojowników i mędrców. To wyjątkowy dodatek dla mężczyzn, którzy szanują przeszłość i cenią sobie niebanalne akcesoria z duszą.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.