3 mm złocista bransoletka ze stali w splocie pancerki
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Do wyboru |
| Szerokość | 3 mm |
| Waga | 5g |
| Pasuje na nadgarstek | od 16 do 22 cm (w zależności od wybranego rozmiaru) |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Wszystkie kolory | Złoty |
| Materiał dominujący | Stal szlachetna |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Karabińczyk |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Jak mówi powiedzenie, "złoto nigdy nie wychodzi z mody". Ta bransoletka jest tego najlepszym przykładem, łącząc tradycyjny design z nowoczesnym wykonaniem, co sprawia, że jest nie tylko dodatkiem, ale prawdziwym skarbem w każdej męskiej kolekcji.
Pancerka ze złocistej stali szlachetnej, zaprojektowana w klasycznym stylu splocie, jest synonimem elegancji i trwałości. Jej głęboki, złoty kolor nadaje każdemu strojowi nutę luksusu, idealnie komponując się z męskim stylem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.