Brązowa skórzana bransoletka z rzemykiem
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 21 cm |
| Szerokość | 14-18 mm |
| Waga | 25g |
| Pasuje na nadgarstek | od 16 do 20 cm |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Wszystkie kolory | Czarny, Brązowy |
| Materiał dominujący | Skóra |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna, Skóra |
| Typ zapięcia | Zapięcie magnetyczne |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta bransoletka skórzana w odcieniach brązu to więcej niż modny dodatek – to opowieść o dziedzictwie i rzemiośle. Każdy splot i każdy szew świadczą o umiejętnościach, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie.
Nie tylko dodaje charakteru każdej stylizacji, ale także nosi w sobie pamiątkę z pierwszego solowego wypadu na targ rzemieślniczy. To męski dodatek, który idealnie odzwierciedla osobisty styl i historię swojego właściciela.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.