Zielona bransoletka ze srebrzystym spartaninem
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 21 cm |
| Szerokość | 18 mm |
| Waga | 25g |
| Pasuje na nadgarstek | od 16 do 20 cm |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Wszystkie kolory | Zielony |
| Materiał dominujący | Paracord |
| Wszystkie materiały | Paracord, Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Zapięcie podkówkowe |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Nowoczesny wojownik nie boi się wyzwań, zwłaszcza gdy na jego nadgarstku znajduje się ta bransoletka z paracordu ze spartańskim hełmem i tarczą. Nie tylko dodaje stylu, ale też przypomina, że każda przeszkoda to tylko kolejny punkt na mapie do zdobycia.
Ale spokojnie, choć wygląda na gotową na bitwę, to jednak największą walkę, jaką stoczy, to ta o przetrwanie w pralce. Czy jesteś gotów dołożyć do swojego arsenału ten mały męski dodatek, symbol siły i odwagi?
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.