Zielona bransoletka z paracordu z kotwicznym zapięciem
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 20 cm |
| Szerokość | 10 mm |
| Waga | 10g |
| Pasuje na nadgarstek | od 15 do 19 cm |
| Kolor dominujący | Moro |
| Wszystkie kolory | Wielokolorowy |
| Materiał dominujący | Paracord |
| Wszystkie materiały | Paracord, Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Zapięcie kotwiczne |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie mógłbyś się znaleźć, gdybyś po prostu pozwolił sobie na chwilę spontaniczności? Może ta bransoletka, ze swoją przygodową nutą i wytrzymałością, jest właśnie tym, co potrzebujesz, aby zacząć.
Oto bransoletka z paracordu, która ma więcej niż jedno zastosowanie. Z jednej strony, elegancka srebrzysta kotwica, z drugiej, trwałość i wszechstronność paracordu, który potrafi wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.