Stalowy naszyjnik z czarnym kamieniem onyks
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość łańcuszka | Do wyboru |
| Grubość łańcuszka | 2 mm |
| Waga | 15g |
| Rozmiar zawieszki (szer. x dł.) | 1,5 x 1,5 cm |
| Materiał dominujący | Stal szlachetna |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna, Kamień onyks |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wszystkie kolory | Czarny, srebrny |
| Splot | Kostka wenecjańska |
| Typ zapięcia | Karabińczyk |
| Zawieszka | Obecna |
| Wykończenie powierzchni | Kameryzowany, Polerowany |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Jest takie powiedzenie, że mężczyzna powinien mieć w swojej kolekcji przynajmniej jeden wyrazisty męski dodatek. Ten stalowy naszyjnik z onyksem to wybór dla tych, którzy cenią sobie elegancję połączoną z nutą tajemniczości.
Podobno, kiedyś pewien dżentelmen powiedział, że moda męska to nie tylko ubrania, ale również detale, które nadają charakteru. Ten naszyjnik to właśnie taki detal - prosty, a zarazem wyjątkowy.
Szkic przedstawia modela o wzroście 185 cm i z szyją o obwodzie 38 cm. Dla większości mężczyzn standardem jest naszyjnik o długości od 50 do 60 cm.

W ramach testu użyj centymentra krawieckiego lub zwykłego sznurka o docelowej długości łańcuszka, aby sprawdzić jaka długość jest Ci potrzebna. Pamiętaj, że zawieszka na łańcuszku sprawia, że wisi on nieco niżej (około 2 cm).