Stalowy kolczyk słupek w czarnym kolorze
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Materiał | Stal szlachetna |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Polerowany |
| Typ | Kółeczko z zawieszką |
| Nie zawiera niklu | Tak |
| Szerokość | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Głębokość (długość sztyftu) | 7 mm |
| Grubość przedniej części | 2 mm |
| Długość | 45 mm |
| Wymiary zawieszki | 2 x 25 mm |
| Grubość szpilki | 0,8 mm |
| Waga | 1g |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ten czarny kolczyk z długim, prostym wisiorem to idealny dodatek dla tych, którzy lubią trzymać rzeczy prosto, ale z klasą. Męskie dodatki powinny być wyraziste i funkcjonalne, a ten kolczyk świetnie wpisuje się w te kryteria.
Czy kiedykolwiek myślałeś, że prostota może być tak intrygująca? Z tym kolczykiem każdy Twój ruch będzie miał dodatkowy akcent stylu i pewności siebie. To jak tajemniczy klucz, który otwiera drzwi do Twojej wyjątkowej osobowości.
Sprawdź jak kolczyk będzie pasował na Twoje ucho.
