Stalowa srebrzysta bransoletka w splocie figaro
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 20 cm |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 45g |
| Pasuje na nadgarstek | od 15 do 19 cm |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wszystkie kolory | Srebrny |
| Materiał dominujący | Stal szlachetna |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Karabińczyk |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Niektórzy mówią, że prawdziwa siła tkwi w prostocie. Ta stalowa bransoletka jest tego doskonałym przykładem, przyciągając uwagę swoim lśniącym, srebrzystym wykończeniem i klasycznym, ale zawsze modnym ogniwem.
Dzięki swojej uniwersalności, bransoletka świetnie komponuje się z każdym elementem męskiej garderoby, od luźnych t-shirtów po eleganckie garnitury. Bez względu na okazję, dodaje subtelnej elegancji, podkreślając indywidualny styl noszącego.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.