Srebrzysty kolczyk cyfry rzymskie ze stali szlachetnej
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Materiał | Stal szlachetna |
| Kolor | Srebrny |
| Wykończenie powierzchni | Polerowany |
| Typ | Kółeczko |
| Nie zawiera niklu | Tak |
| Szerokość | 15 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Głębokość (długość sztyftu) | 8 mm |
| Grubość przedniej części | 3 mm |
| Wymiary zawieszki | Nie dotyczy |
| Grubość szpilki | 0,8 mm |
| Waga | 1g |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ten srebrny kolczyk ze stali szlachetnej ozdobiony cyframi rzymskimi to prawdziwa perełka w męskich dodatkach. Jego niepowtarzalny design przywołuje na myśl starożytne czasy, dodając jednocześnie nowoczesnego uroku każdej stylizacji.
Masz ochotę na podróż w czasie? Ten kolczyk jest jak mała kapsuła czasu, którą możesz nosić codziennie. W świecie męskiej mody, gdzie liczy się każdy detal, ten kolczyk zdecydowanie wyróżnia się w tłumie. Dodaj go do swojej kolekcji i przekonaj się, jak historia może wpłynąć na Twój styl i wywołać uśmiech na twarzach innych.
Sprawdź jak kolczyk będzie pasował na Twoje ucho.
