Srebrzyste okulary zerówki aviator
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Przezroczysty |
| Kolor oprawki | Srebrny |
| Fason | Aviator (pilotki) |
| Typ ochrony | filtr UV-400 kat. 0 |
| Szkło | Zerówki |
| Materiał oprawki | Stal szlachetna |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Długość zauszników | 130 mm |
| Szerokość tarczy | 55 mm |
| Wysokość oprawki | 50 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Te zerówki o fasonie aviator to idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Pewnego razu, gdy były na wystawie, ktoś zauważył, że mogłyby równie dobrze należeć do bohatera filmowego z tajną misją – ich styl naprawdę robi wrażenie.
Moda męska to sztuka doboru detali, a te okulary doskonale uzupełniają każdą stylizację. Dzięki srebrzystym oprawkom dodają elegancji i nowoczesnego charakteru, będąc świetnym wyborem na każdą okazję. Dodaj te zerówki do swojej kolekcji męskich akcesoriów i ciesz się ich unikalnym stylem na co dzień.
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ