Srebrzysta stalowa bransoletka z podwójnym łańcuchem
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 21,5 cm |
| Szerokość | 10 mm |
| Waga | 40g |
| Pasuje na nadgarstek | od 16 do 20,5 cm |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wszystkie kolory | Srebrny |
| Materiał dominujący | Stal szlachetna |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Karabińczyk |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta stalowa bransoletka to mistrzostwo w kunszcie tkactwa metalu. Każde ogniwo jest dokładnie splecione, tworząc nie tylko wytrzymały łańcuch, ale także dzieło sztuki, które przyciąga spojrzenia.
Podczas jednego z wieczorów w Paryżu, pewien artysta twierdził, że noszenie tej bransoletki przynosi mu inspirację podczas nocnych sesji malarskich. Może nie zagwarantujemy nocnych epifanii, ale jesteśmy pewni, że ten męski dodatek wniesie do Twojego stylu nie tylko elegancję, ale również odrobinę artystycznego ducha.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.