Srebrzysta bransoletka mankietowa w nordyckim stylu
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 35g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wszystkie kolory | Srebrny, Czarny |
| Materiał dominujący | Stal szlachetna |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta elegancka bransoletka ze stali nierdzewnej ozdobiona runicznymi znakami to nie tylko dodatek, ale także kawałek historii. Każdy symbol niesie ze sobą tajemnicze znaczenie, przekazywane przez wieki przez skandynawskich wojowników i mędrców.
Opowiadająca starodawne mity, ta bransoletka męska staje się mostem łączącym dawne czasy z nowoczesnym designem. Idealna dla mężczyzn, którzy cenią sobie unikalność i głębokość w swoich akcesoriach, przyciąga wzrok i rozmowy, będąc nie tylko biżuterią, ale także rozmówcą.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.