Paracordowa bransoletka w stylu wojskowym
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 23 cm |
| Szerokość | 20 mm |
| Waga | 25g |
| Pasuje na nadgarstek | od 18 do 22 cm |
| Kolor dominujący | Moro |
| Wszystkie kolory | Zielony |
| Materiał dominujący | Paracord |
| Wszystkie materiały | Paracord, ABS |
| Typ zapięcia | Klamra zatrzaskowa |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Natura spotyka miejski styl w tej bransoletce z paracordu, która łączy funkcjonalność z miejską elegancją. Wzór w odcieniach zieleni i brązu przypomina leśne kamufle, idealne dla każdego miłośnika przygód.
Podobno "w przyrodzie nic nie ginie", a ta bransoletka to doskonały przykład. Możesz ją nosić jako stylowy dodatek, a w razie potrzeby, rozplątując, zdobyć niezawodny sznur ratunkowy!
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.