Czarne okulary przeciwsłoneczne w klasycznym stylu
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Czarny |
| Kolor oprawki | Czarny |
| Fason | Wayfarer |
| Typ ochrony | filtr UV-400 kat. 3 |
| Szkło | Przeciwsłoneczne z polaryzacją |
| Materiał oprawki | Kompozyt polimerowy |
| Szerokość oprawki | 145 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Długość zauszników | 145 mm |
| Szerokość tarczy | 60 mm |
| Wysokość oprawki | 50 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Czy pamiętasz ten film, gdzie główny bohater jednym spojrzeniem załatwiał wszystkie sprawy? Te klasyczne okulary przeciwsłoneczne przeniosą Cię w świat stylu i elegancji, dodając odrobinę tajemnicy do każdego dnia. Ich prostota i ponadczasowy design sprawią, że będziesz wyglądać jak ikona męskiej mody.
Męskie dodatki to klucz do wyrażenia siebie, a te okulary są idealnym przykładem na to, jak moda męska może być jednocześnie stylowa i praktyczna. Niech te okulary staną się Twoim codziennym towarzyszem, dodając pewności siebie i chroniąc przed słońcem.
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ