Panoramiczne okulary przeciwsłoneczne oversize czarne
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Czarny |
| Kolor oprawki | Czarny |
| Fason | Oversize |
| Typ ochrony | filtr UV-400 kat. 3 |
| Szkło | Przeciwsłoneczne standardowe |
| Materiał oprawki | Poliwęglan |
| Szerokość oprawki | 150 mm |
| Szerokość mostka | 10 mm |
| Długość zauszników | 150 mm |
| Szerokość tarczy | 65 mm |
| Wysokość oprawki | 60 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Te okulary przeciwsłoneczne są niczym z futurystycznego filmu, gdzie styl spotyka się z odważnym designem. Kiedy je nosisz, możesz poczuć się jak bohater najnowszego thrillera akcji, gotowy na każde wyzwanie. Wyrazisty kształt i subtelne złote detale przyciągną spojrzenia i sprawią, że Twoja obecność będzie zawsze zauważalna.
Moda męska to nie tylko ubrania, ale także wyjątkowe męskie akcesoria, które definiują Twój styl. Te okulary to doskonały przykład, jak dodać charakteru do codziennego wyglądu. Niezależnie od okazji, te okulary przeciwsłoneczne będą doskonałym dopełnieniem Twojej garderoby, łącząc elegancję z nowoczesnym akcentem.
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ