Złocisto-czarne okulary przeciwsłoneczne w stylu retro
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Czarny |
| Kolor oprawki | Złoty |
| Fason | Retro (Vintage) |
| Typ ochrony | filtr UV-400 kat. 3 |
| Szkło | Przeciwsłoneczne standardowe |
| Materiał oprawki | Stal szlachetna |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Długość zauszników | 140 mm |
| Szerokość tarczy | 45 mm |
| Wysokość oprawki | 25 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Te okulary przeciwsłoneczne przyciągają uwagę nietypowym, owalnym kształtem i eleganckimi, złotymi oprawkami. Ciemne soczewki zapewniają zarówno stylowy wygląd, jak i skuteczną ochronę przed słońcem.
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wygląda świat przez te modne soczewki? Te okulary sprawią, że każdy dzień nabierze nowego, stylowego blasku. Jesteś gotowy na taką zmianę?
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ