Okrągły kolczyk z kolcami w czarnym kolorze
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Materiał | Stal szlachetna |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Polerowany |
| Typ | Kółeczko |
| Nie zawiera niklu | Tak |
| Szerokość | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Głębokość (długość sztyftu) | 7 mm |
| Grubość przedniej części | 4 mm |
| Wymiary zawieszki | Nie dotyczy |
| Grubość szpilki | 0,8 mm |
| Waga | 1g |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Kolczyk ze stali szlachetnej z kolcami to idealny wybór dla tych, którzy lubią wyróżniać się w tłumie i nie boją się odważnych akcentów w swojej stylizacji. Modne męskie dodatki nie muszą być nudne, a ten kolczyk jest tego najlepszym przykładem.
Mówią, że kolce dodają charakteru, więc dlaczego by nie dodać trochę rockowego pazura do swojego wyglądu? W końcu, kto powiedział, że mężczyźni nie mogą bawić się modą z odrobiną drapieżności?
Sprawdź jak kolczyk będzie pasował na Twoje ucho.
