Okrągłe okulary zerówki z dużą soczewką
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Przezroczysty |
| Kolor oprawki | Czarny |
| Fason | Aviator (pilotki) |
| Typ ochrony | Antyrefleks |
| Szkło | Zerówki |
| Materiał oprawki | Poliwęglan, stal szlachetna |
| Szerokość oprawki | 130 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Długość zauszników | 135 mm |
| Szerokość tarczy | 55 mm |
| Wysokość oprawki | 53 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Szukasz czegoś, co doda Twojemu stylowi odrobiny wyjątkowości? Te zerówki z okrągłymi, cienkimi oprawkami w klasycznym czarnym kolorze to strzał w dziesiątkę.
Czy wyobrażasz sobie, jak te eleganckie okulary idealnie dopełnią Twoją codzienną garderobę? Subtelne, ale efektowne, sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje.
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ