Okrągłe okulary przeciwsłoneczne z obudowaną soczewką
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Czarny |
| Kolor oprawki | Czarny |
| Fason | Round (Lenonki) |
| Typ ochrony | filtr UV-400 kat. 3 |
| Szkło | Przeciwsłoneczne standardowe |
| Materiał oprawki | Stal szlachetna |
| Szerokość oprawki | 135 mm |
| Szerokość mostka | 20 mm |
| Długość zauszników | 145 mm |
| Szerokość tarczy | 50 mm |
| Wysokość oprawki | 50 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Te okulary przeciwsłoneczne o okrągłym kształcie i czarnych soczewkach przypominają klasyczny styl retro, nadając każdej stylizacji niepowtarzalny charakter. Ich industrialne detale sprawiają, że są nie tylko funkcjonalne, ale też wyjątkowo stylowe.
Legenda głosi, że ktoś kiedyś zapomniał okularów w podróży i znalazł właśnie te. Dzięki nim nie tylko świetnie wyglądał, ale również nie musiał mrużyć oczu przez cały dzień. Te okulary przeciwsłoneczne to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie oryginalność i funkcjonalność.
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ