Niebieska bransoletka ręcznie robiona z regulacją
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 4 mm |
| Waga | 5g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Wszystkie kolory | Niebieski |
| Materiał dominujący | Nylon |
| Wszystkie materiały | Nylon |
| Typ zapięcia | Węzeł regulowany |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Jest coś w tym niebieskim kolorze, co od razu przenosi myślami nad jezioro z dzieciństwa – ten moment, kiedy ręce jeszcze mokre od wody sięgały po bransoletkę z pamiątkowego straganu. Ta intensywnie niebieska bransoletka pleciona wygląda, jakby miała do opowiedzenia jakąś wakacyjną historię.
Prosta, ale konkretna – zrobiona z trwałego, nylonowego sznurka, który zniesie więcej niż niejeden dzień w trasie. Regulowane wiązanie pozwala dopasować ją w sekundę, nawet jedną ręką. A może to właśnie ona przypomni Ci, że warto czasem wszystko odpuścić i po prostu pójść nad wodę?
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.