Naszyjnik koralikowy z ciemnego drewna
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość łańcuszka | Regulowana od 49 do 80 cm |
| Grubość łańcuszka | 4 mm |
| Waga | 30g |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Drewno |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Wszystkie kolory | Brązowy |
| Splot | Koraliki |
| Typ zapięcia | Splot regulowany |
| Wykończenie powierzchni | Lakierowany |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
W rytmie ziemi, pod słońcem Afryki lub w cieniu tropikalnych lasów – powstał naszyjnik męski z naturalnego drewna, który niesie w sobie historię. Drewniane koraliki to nie tylko ozdoba, ale opowieść o harmonii z naturą, duchowej równowadze i pierwotnej sile, która tkwi w każdym z nas.
Czerwone i zielone akcenty to symbol życia i pasji, a ręczne wykonanie sprawia, że każdy egzemplarz jest unikalny – jak odcisk palca. To biżuteria dla mężczyzny, który czuje związek z naturą, ale idzie własną drogą.
Dla tego, który rozumie, że siła nie zawsze krzyczy – czasem objawia się w ciszy, drewnie i prostocie.
Ten męski naszyjnik z kamieni naturalnych jest jak rozmowa bez słów – prosty, ale wyrazisty. I choć nie krzyczy, to trudno go nie zauważyć.
Szkic przedstawia modela o wzroście 185 cm i z szyją o obwodzie 38 cm. Dla większości mężczyzn standardem jest naszyjnik o długości od 50 do 60 cm.

W ramach testu użyj centymentra krawieckiego lub zwykłego sznurka o docelowej długości łańcuszka, aby sprawdzić jaka długość jest Ci potrzebna. Pamiętaj, że zawieszka na łańcuszku sprawia, że wisi on nieco niżej (około 2 cm).