Kolczyk z grubym kółkiem i łańcuszkiem na słuchawkę
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Materiał | Stal szlachetna |
| Kolor | Srebrny |
| Wykończenie powierzchni | Polerowany |
| Typ | Kółeczko z zawieszką |
| Nie zawiera niklu | Tak |
| Szerokość | 12 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Głębokość (długość sztyftu) | 7 mm |
| Grubość przedniej części | 4 mm |
| Długość | 90 mm |
| Wymiary zawieszki | Nie dotyczy |
| Grubość szpilki | 0,8 mm |
| Waga | 1g |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Oto kolczyk ze stali szlachetnej połączony z łańcuszkiem do słuchawki, idealny dla każdego fana męskich dodatków i nowoczesnych gadżetów. Ten innowacyjny design łączy styl z funkcjonalnością, sprawiając, że już nigdy nie zgubisz swojej słuchawki.
Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałby James Bond, gdyby był DJ-em? Odpowiedź masz przed sobą! Ten kolczyk z łańcuszkiem to nie tylko modny dodatek, ale także praktyczne rozwiązanie dla każdego miłośnika technologii. Moda męska nabiera nowego znaczenia, gdy łączy się klasyczny styl z nowoczesnym twistem.
Sprawdź jak kolczyk będzie pasował na Twoje ucho.
Średnica koła 13 mm
Całkowita długość 85 mm

Jeżeli masz jakieś obawy lub to Twój pierwszy kolczyk, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ