Kamienna bransoletka z krzyżem i regulacją
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 20g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Wszystkie kolory | Czarny, Brązowy |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Kamień tiger eye |
| Typ zapięcia | Węzeł regulowany |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Podczas jednej z podróży do odległych regionów Hiszpanii, projektant tej regulowanej bransoletki zainspirował się zachodzącym słońcem odbijającym się w górskich potokach, co dało początek ciepłym barwom tygrysiego oka, które zdobią ten dodatek. Wpleciony w design czarny krzyż to hołd dla tradycyjnej sztuki i symbolika głębokiej wiary, która przetrwała próbę czasu w tych odległych krajach.
Noszenie tej bransoletki przypomina o wartościach takich jak odwaga i przetrwanie, które są cenione przez mężczyzn ceniących męskie akcesoria z historią. Idealna dla tych, którzy nie tylko dbają o swój styl, ale także chcą nosić coś więcej niż zwykłą ozdobę.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.