Elastyczne okulary zerówki aviator blokujące światło niebieskie
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Przezroczysty |
| Kolor oprawki | Brązowy, złoty |
| Fason | Aviator (pilotki) |
| Typ ochrony | filtr UV-400 kat. 0 |
| Szkło | Zerówki |
| Materiał oprawki | Elastyczny polimer TR90, Stal szlachetna |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Szerokość mostka | 18 mm |
| Długość zauszników | 145 mm |
| Szerokość tarczy | 55 mm |
| Wysokość oprawki | 50 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest widzieć świat przez stylowe zerówki? Te okulary z oryginalnymi brązowymi oprawkami i delikatnymi, niebieskimi zausznikami przeniosą Twój wygląd na wyższy poziom.
Idealnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i na weekendowym spacerze po mieście. Jeśli chcesz podkreślić swoją osobowość i dodać sobie nieco tajemniczości, te zerówki są stworzone właśnie dla Ciebie!
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ