Czarny zestaw bransoletek bawełnianych i kamiennych skała wulkaniczna
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 6 mm |
| Waga | 5g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wszystkie kolory | Czarny, Czerwony |
| Materiał dominujący | Bawełna |
| Wszystkie materiały | Bawełna |
| Typ zapięcia | Węzeł regulowany |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Czasem wystarczy jeden dodatek, żeby poczuć się jak podróżnik gotowy wyruszyć w nieznane. Ta pleciona bransoletka męska z lawą wulkaniczną przypomina o surowym pięknie natury – zrodzona z ognia, ale gotowa na codzienne wyzwania. Nosiłem ją kiedyś przez całą podróż po Azorach – żadna nie przetrwała tak wiele kąpieli w oceanie i górskich szlaków.
Bransoletki z naturalnych kamieni nie tylko wyglądają dobrze, ale też mają swój charakter – każda kulka jest inna, jak ślady po przygodach. Do tego zestawu dochodzą sznurki w ziemistych kolorach, które świetnie komponują się z jeansową koszulą albo czarnym t-shirtem. Nie udają niczego – po prostu są dobre.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.