Czarny naszyjnik koralikowy z kamienia onyks i drewna
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość łańcuszka | Regulowana od 46 do 54 cm |
| Grubość łańcuszka | 4 mm |
| Waga | 20g |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Drewno, Kamień naturalny |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wszystkie kolory | Czarny, Brązowy |
| Splot | Koraliki |
| Typ zapięcia | Karabińczyk |
| Zawieszka | Brak |
| Wykończenie powierzchni | Polerowany |
| Zaprojektowany w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Czarny onyks i drewniane koraliki mogą wydawać się nietypowym duetem, ale właśnie w tej kontrze tkwi cały urok. Nie bez powodu mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają – ten naszyjnik łączy w sobie naturalność i surowość w idealnych proporcjach.
To model dla tych, którzy lubią proste środki wyrazu z lekko egzotycznym sznytem. Kamień onyks dodaje całości elegancji, a drewniane akcenty przełamują monotonię i wprowadzają odrobinę luzu.
Szkic przedstawia modela o wzroście 185 cm i z szyją o obwodzie 38 cm. Dla większości mężczyzn standardem jest naszyjnik o długości od 50 do 60 cm.

W ramach testu użyj centymentra krawieckiego lub zwykłego sznurka o docelowej długości łańcuszka, aby sprawdzić jaka długość jest Ci potrzebna. Pamiętaj, że zawieszka na łańcuszku sprawia, że wisi on nieco niżej (około 2 cm).