Czarny kolczyk z cyrkonią
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Materiał | Stal szlachetna, cyrkonia |
| Kolor | Czarny |
| Wykończenie powierzchni | Polerowany |
| Typ | Wkręt |
| Nie zawiera niklu | Tak |
| Szerokość | 6 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Głębokość (długość sztyftu) | 11 mm |
| Grubość przedniej części | 4 mm |
| Długość | 15 mm |
| Wymiary zawieszki | Nie dotyczy |
| Grubość szpilki | 0,8 mm |
| Waga | 1g |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Dodaj odrobinę blasku do swojej kolekcji z tym czarnym kolczykiem z eleganckim kamieniem. Męskie dodatki nigdy nie były bardziej stylowe i wyraziste.
Czy zauważyłeś, jak ten kamień lśni w świetle? To jak noszenie małej gwiazdy na uchu – wystarczy jedno spojrzenie na kolczyk, by przyciągnąć uwagę. Idealny wybór na wieczór pełen przygód i niespodzianek.
Sprawdź jak kolczyk będzie pasował na Twoje ucho.
