Czarny kolczyk nietoperz ze stali szlachetnej
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Materiał | Stal szlachetna |
| Kolor | Złoty |
| Wykończenie powierzchni | Grawerowany, Polerowany |
| Typ | Wkręt |
| Nie zawiera niklu | Tak |
| Szerokość | 1 mm |
| Wysokość | 2 mm |
| Głębokość (długość sztyftu) | 5 mm |
| Grubość przedniej części | Nie dotyczy |
| Długość | 5 mm |
| Wymiary zawieszki | Nie dotyczy |
| Grubość szpilki | 0,4 mm |
| Waga | 1g |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Oto kolczyk dla prawdziwego nocnego łowcy stylu! Czarna stal szlachetna w kształcie nietoperza to mroczna elegancja w najlepszym wydaniu. Ten kolczyk to idealny dodatek dla tych, którzy lubią zaskakiwać swoim wyglądem i nie boją się być odważni.
Ten kolczyk jest tak mroczny, że nietoperze same proszą o autograf. Moda męska zyskuje nowy wymiar dzięki takim dodatkom. Dodaj go do swojej kolekcji i pokaż, że masz w sobie coś z tajemniczego obrońcy stylu.
Sprawdź jak kolczyk będzie pasował na Twoje ucho.

Jeżeli masz jakieś obawy lub to Twój pierwszy kolczyk, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ