Czarno czerwona bransoletka ręcznie robiona z regulacją
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 4 mm |
| Waga | 5g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Czarno-czerwony |
| Wszystkie kolory | Czarny, Czerwony |
| Materiał dominujący | Nylon |
| Wszystkie materiały | Nylon |
| Typ zapięcia | Węzeł regulowany |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Kiedyś kumpel opowiadał, że nosił podobną bransoletkę na każdą ważną rozmowę – „na szczęście” – mówił. Czy to działało? Nie wiem, ale z taką bransoletką z czerwono-czarnym splotem wyglądał pewnie i był zawsze pierwszy do działania.
Jej surowy charakter i kontrastowe kolory przypominają mi o miejskich murach pokrytych graffiti – odważna, ale szczera forma wyrazu. Regulowana plecionka w stylu survivalowym sprawia, że bransoletka dopasowuje się do każdego nadgarstka, bez zbędnego kombinowania. Idealna na co dzień – albo wtedy, gdy coś Cię czeka i nie zaszkodzi mieć trochę szczęścia w kieszeni... albo na ręce.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.