Czarne okulary przeciwsłoneczne aviator z metalowymi zausznikami
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Kolor soczewki | Czarny |
| Kolor oprawki | Czarny |
| Fason | Aviator (pilotki) |
| Typ ochrony | filtr UV-400 kat. 3 |
| Szkło | Przeciwsłoneczne z polaryzacją |
| Materiał oprawki | Kompozyt polimerowy |
| Szerokość oprawki | 140 mm |
| Szerokość mostka | 12 mm |
| Długość zauszników | 140 mm |
| Szerokość tarczy | 65 mm |
| Wysokość oprawki | 50 mm |
| Zaprojektowane w | Polska |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Czarne okulary przeciwsłoneczne aviator w nowoczesnym wydaniu to klasyka, która nigdy nie zawodzi. Kanciaste oprawki z charakterystycznym mostkiem nadają im surowy, męski charakter, przywołując skojarzenia z pilotami myśliwców i ikonami kina akcji. To męski dodatek, który nie potrzebuje reklamy – wystarczy je założyć, by poczuć ten nieuchwytny klimat pewności siebie i niezależności.
Niektóre rzeczy po prostu działają – aviatory w czerni to ponadczasowy wybór, który pasuje do wszystkiego, od casualowego t-shirtu po elegancką koszulę. Ciemne soczewki dodają tajemniczości i skutecznie chronią przed słońcem, a wygodna konstrukcja sprawia, że można je nosić przez cały dzień. Styl? Niepodważalny.
Zmierz odległość między twoim uchem a końcem kości skroniowej. To jest przybliżona długość zausznika, którą będziesz potrzebować.
Zmierz szerokość mostka nosa, czyli odległość między kośćmi nosowymi. Upewnij się, że okulary mają wystarczająco szeroką przestrzeń, aby się na niej wygodnie osadziły.

Jeżeli potrzebujesz inspiracji lub masz jakieś pytania, przeczytaj nasz przewodnik - CZYTAJ