Brązowa bransoletka robiona ręcznie z węzłami do regulacji
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 4 mm |
| Waga | 5g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Wszystkie kolory | Brązowy |
| Materiał dominujący | Paracord |
| Wszystkie materiały | Paracord |
| Typ zapięcia | Węzeł regulowany |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta brązowa bransoletka z paracordowego sznurka przypomina o starej zasadzie: "mniej znaczy więcej". Jej ciepły odcień świetnie komponuje się z każdym strojem, dodając subtelny akcent do męskiego stylu bez przesady.
Delikatny design tej bransoletki to przypomnienie, że w prostocie tkwi prawdziwa klasa. Idealna dla mężczyzn, którzy cenią sobie klasykę i komfort noszenia.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki, powinna być dobrana tak, by była minimum 1 a maksimum 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.