Bransoletka z płytką ID ze stali szlachetnej
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | Regulowana |
| Szerokość | 10 mm |
| Waga | 20g |
| Pasuje na nadgarstek | od 13 do 24 cm |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wszystkie kolory | Srebrny, Czarny |
| Materiał dominujący | Kauczuk |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna, kauczuk |
| Typ zapięcia | Zapięcie z klamrą |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Subtelna bransoletka, ale pełna charakteru – zaprojektowana, by przetrwać nie tylko zmieniające się trendy, ale i te niekończące się debaty, czy smart casual może zawierać elementy kauczukowe. Idealna dla każdego, kto ceni sobie styl z przymrużeniem oka.
Bransoletka z kauczuku i stali szlachetnej to idealne połączenie klasyki z nowoczesnością. Stalowy błysk spotyka się z matowym kauczukiem, aby stworzyć akcesorium, które sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas weekendowych eskapad.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach.