Bransoletka z motywem yin yang w czarnym tonie
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 19,5 cm |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 20g |
| Pasuje na nadgarstek | od 14,5 do 19,5 cm |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wszystkie kolory | Czarny |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Skała wulkaniczna |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Kiedyś w niewielkiej, zatłoczonej pracowni w Tokio, jubiler pracujący nad własnymi projektami, odkrył w pudle zapomnianych artefaktów stary naszyjnik z symbolem yin yang. Zaintrygowany, zdecydował wplątać ten uniwersalny symbol harmonii w projekt nowoczesnej bransoletki z lawy wulkanicznej, łącząc wschodnią filozofię z zachodnią estetyką.
Ta bransoletka to więcej niż tylko ozdoba. To przypomnienie, że prawdziwa równowaga w życiu płynie z akceptacji ciemnych i jasnych stron naszej egzystencji. Idealna dla mężczyzny, który w swoim stylu ceni równowagę między tradycją a nowoczesnością.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki z koralików, powinna być dobrana tak, by była taka sama jak obwód nadgarstka lub nie więcej niż 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.