Bransoletka mankietowa spiralna stal szlachetna srebrna
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 20 cm |
| Szerokość | 4 mm |
| Waga | 25g |
| Pasuje na nadgarstek | od 14 do 19 cm |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wszystkie kolory | Srebrny, Czarny |
| Materiał dominujący | Skóra |
| Wszystkie materiały | Stal szlachetna |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta elegancka mankietowa bransoletka na nadgarstek prezentuje się w formie spirali z delikatnie zbiegającymi ku sobie końcówkami, które choć ostrzejsze, są dostosowane do bezpiecznego użytkowania. Nie ma potrzeby ryzykowania dla modnego wyglądu.
Jej metaliczna struktura błyszczy srebrzystymi odcieniami, przełamanymi ciemnymi akcentami, nadając wrażenie, jakby była z Tobą już od wielu lat.
Sprawdź jak bransoletka będzie pasować na Twój nadgarstek. Przeciętny męski nadgarstek ma 18 cm obwodu.
Pasuje na nadgarstek o obwodzie 15-19,5 cm
