8 mm bransoletka koralikowa czerwona z howlitu
0
towar niedostępny
Specyfikacja
| Długość całkowita | 19 cm |
| Szerokość | 8 mm |
| Waga | 15g |
| Pasuje na nadgarstek | od 14 do 19 cm |
| Kolor dominujący | Czerwony |
| Wszystkie kolory | Czerwony |
| Materiał dominujący | Kamień naturalny |
| Wszystkie materiały | Kamień howlit, Żyłka jubilerska |
| Typ zapięcia | Brak zapięcia |
| Opakowanie produktu | Do wyboru |
| Gwarancja | 2 lata |
| Zaprojektowane w | Polska |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
♻️ Materiały używane do naszych opakowań pochodzą od dostawców stosujących udokumentowane standardy odpowiedzialnego pozyskiwania surowców. Po wykorzystaniu mogą zostać oddane do recyklingu — zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji.
Opis
Ta bransoletka z czerwonych koralików powstała z inspiracji, którą projektant czerpał podczas zachodów słońca nad morzem, gdzie niebo zamieniało się w płomienie. Koraliki, przypominające malutkie ogniste planety, są wyrazem pasji i życiowej energii, którą można zabrać ze sobą wszędzie.
Nosząc tę bransoletkę, nie tylko dodasz barwy swojemu codziennemu strojowi, ale też przyciągniesz uwagę jako mężczyzna, który ceni sobie oryginalność i styl. To idealny wybór dla tych, którzy chcą wyróżnić się w tłumie i jednocześnie nosić coś więcej niż tylko zwykłą ozdobę.
Przeprowadź pomiar obwodu nadgarstka, korzystając z centymetra lub paska papieru, umieszczając go poniżej kości nadgarstka - w miejscu, gdzie nosi się biżuterię taką jak bransoletka.
W przypadku wykorzystania paska papieru, zaznacz na nim miejsce zetknięcia końców paska. Następnie, rozłóż pasek i dokonaj pomiaru za pomocą linijki. Przeciętny męski nadgarstek ma obwód 18 cm.

W ,,specyfikacja produktu'' sprawdź czy obwód Twojego nadgarstka mieści się w podanych widełkach. Długość bransoletki z koralików, powinna być dobrana tak, by była taka sama jak obwód nadgarstka lub nie więcej niż 5 cm dłuższa niż obwód nadgarstka.